משרדי חקירות

החיים מציבים בפנינו הפתעות. חלקן חיוביות ומשמחות ואילו אחרות, עם כל הצער שבדבר הן שליליות, קשות וכואבות. לעיתים, הסימנים נמצאים על הקיר ולעיתים הבשורה נוחתת כרעם ביום בהיר. שירותיהם של משרדי חקירות נועדו כדי "להקדים תרופה למכה" ולהתכונן לבשורה הקשה או לצורך מזעור וצמצום נזקים. משרד החקירות של אורי סבר – תכלית חקירות פועל כבר משנת 1990 ומספק את מומחיותה לקהל לקוחותיו, במגזר הפרטי והעסקי, לצורך משימת גילוי האמת.

על עבודתם של משרדי חקירות

משרדי חקירות בדרך מורכבים מצוות של חוקרים פרטיים המורשים לעסוק בחקירות ובמעקבים. עבודתם הינה קשה, מורכבת ומאתגרת ולכן לא כל אחד מסוגל לעסוק בה ובהצלחה. אלו תחומי העיסוק של החוקרים הפרטיים –

  • חקירות אישות – לא בכדי יש הטוענים כי אהבה כואבת. בתחום עיסוק זה, זה עשוי להתגלות כנכון במיוחד. במקרה שבו בן הזוג חושש כי הוא נופל קורבן לבגידה, הוא פונה לשירותיו של החוקר הפרטי בכדי שיאמת או יפריך את חששותיו. החוקר אוסף עבורו את הממצאים השונים ומגישם עבורו בכדי שיחליט כיצד הוא ממשיך הלאה. במקרה שבן הזוג או בת הזוג מחליטים על פרידה וגירושין, הממצאים הללו ייחשבו כהוכחות חותכות וקבילות בבית המשפט.
  • חקירות נוער – עבודתו של ההורה היא לחנך ולהוביל את ילדיו במסע החיים בכדי שבסופו של דבר יעשו זאת בכוחות עצמם באופן מושכל ומיטיב. לצערנו, לעיתים קרובות פיתויים וסכנות פוגשות גם את בני הנוער. במצבם הרגיש, הסכנות הללו עשויות להיות הרות גורל ומסכנות חיים ולכן, כאשר ההורים חושדים כי ילדיהם מבצעים פעילות מסוכנת, פלילית או לא חוקית, הם יפנו אל משרד החקירות לצורך שפיכת אור על המצב.
  • איתור אנשים/נכסים – במקרה שבו עליכם לאתר נעלם מסיבה כלשהי או כאשר עליכם לאתר את נכסי האדם במהלך חקירה כלכלית. למשל, במקרה של הליכי גירושין כאשר אחד מבני הזוג מנסה להסתיר את נכסיו בעת הדיון על חלוקת הנכסים.

חוקרים כחוק

עבודתם של החוקרים הינה מסועפת ומורכבת במיוחד ולכן עליכם לוודא שאתם בוחרים בחוקרים מקצועיים המבצעים את עבודתם נאמנה ועל פי החוק. כך, הממצאים שיתגלו במהלך החקירה אכן ייחשבו לקבילים ויוכלו לשמש אתכם בעת הצורך כראיה בבית המשפט.

משרדי חקירות

למעלה

אורי סבר חוקר פרטי

מידע איכותי שווה שקט ובטחון לעסקים.

אנחנו נאסוף את המידע הרלוונטי ביותר כדי לעזור לך להחליט החלטות מבוססות מידע שימנעו טעויות שעשויות לגרום לנזקים כבדים.

ּ