משרד חקירות

סרטי ג'יימס בונד וסדרת תיקים באפילה הנגישו עבורנו, קהל הציבור הרחב, את עבודתו של החוקר או הבלש. יחד עם זאת, הסרטים הפוטוגניים הללו לא תמיד מציגים את העבודה הקשה, המורכבת, המסועפת והסיזיפית של חוקרי משרד חקירות. עבודה זו מחייבת ממשרד החקירות להיות מקצועי, מנוסה ומוכשר במציאת פתרונות יצירתיים למצבי חקירה מורכבים. וזוהי התמחותו של משרד אורי סבר – תכלית חקירות, אשר מספק משנת 1990 שירותי חקירות אזרחיות ללקוחות בכל המגזרים, תוך ליווי צמוד, הדוק ואישי.

כיצד בוחרים משרד חקירות?

לבחירת משרד חקירות מוביל ומנוסה ישנה חשיבות משמעותית והרת גורל עבור הצלחתה של החקירה שהזמנתם. אלו הדגשים שיסייעו לכם לבחור במקצוענים באמת –

  • חשיבה יצירתית – חוקר מקצועי ואיכותי מתמחה במתן פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים, אפילו בזמן אמת. לכן, עליו להיות חד, בעל חשיבה מהירה והיכולת לבחון את אותה המציאות דרך עיניים שונות כדי לקבל תמונת מצב מלאה.
  • מומחיות וניסיון – אין ספק שמקצועיות ומקצוענות הן עניין של זמן, בשלות וניסיון. ולכן, חוקר מנוסה הוא חוקר שהתנסה במספר רב של חקירות ובקיא בכל מהלכי החקירה. ככזה, עליו להיות מוכשר בשיטות חקירה, עיקוב ואיסוף ממצאים.
  • ציוד טכנולוגי משוכלל – אין ספק שכלי הציוד של החוקר הם חבריו הטובים, שכן הם הכרחיים לצורך עבודת החקר. ובשל כך, על הציוד הטכנולוגי להיות חדשני, משוכלל ומתקדם ביותר. ציוד שכזה יסייע בהשגת מידע מדויק ולניתוח המצב באופן מקצועי יותר.
  • זמינות – בשונה מעבודתם של פקידים או מזכירים שעשויים להגיע לעבודתם ולהחתים את הכרטיס בכניסה ב-8 בבוקר וביציאה ב-17 בערב, עבודתו של החוקר הינה שונה לחלוטין. שעות העבודה שלו הן בלתי שגרתיות ולעיתים קרובות לא מסודרות כלל וכלל. ולכן, על החוקר להציג זמינות ונכונות עבורכם גם בשעות הקטנות או הגדולות של היום.

תחומי החקירות

חוקרים אזרחיים מספקים שירותי חקירות במגזר הפרטי והעסקי. במגזר הפרטי החקירות הנפוצות יותר הן בדרך כלל לצורך ביצוע איתור נכסים וחקירות כלכליות (למשל, במקרה שבו אחד מבני הזוג מסתיר נכסים מבן הזוג השני), מעקבים אחר בני נוער או חקירות אישות המתבצעים במקרה שבו בני הזוג חוששים מבגידה.

משרד חקירות

למעלה

אורי סבר חוקר פרטי

מידע איכותי שווה שקט ובטחון לעסקים.

אנחנו נאסוף את המידע הרלוונטי ביותר כדי לעזור לך להחליט החלטות מבוססות מידע שימנעו טעויות שעשויות לגרום לנזקים כבדים.

ּ