אורי סבר- תכלית חקירות

לקביעת פגישת ייעוץ - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  אלתור ומציאת פתרונות יצירתיים במצבים מורכבים

  משרד אורי סבר – תכלית חקירות פועל משנת 1990 ומספק את שירותיו בעבור אינספור לקוחות אשר חיפשו אחר האמת וביקשו לחשוף אותה. משרד חקירות מקצועי יעניק את שירותיו ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי גם יחד. משרדנו ממוקם בתל אביב ומבצע בעבור ציבור לקוחותיו חקירות ומעקבים בכל רחבי הארץ ואפילו בחו"ל. נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית על מנת לחשוף את האמת בפניכם.

  משרד חקירות מקצועי ומנוסה יעסוק בתחומים רבים ומגוונים. זאת על מנת שיוכל לספק את המענה המהיר והאיכותי ביותר בעבור כל בקשה של הלקוח:

  • חקירות כלכליות – חקירות מסוג זה יסייעו לכם בחשיפת האמת בנוגע לאנשים החייבים לכם כסף. חקירות מסוג זה יכללו לרוב איתור נכסים, נדל"ן וחשבונות בנק, מעקב אחר הכנסות, קופות גמל והשתלמות, חובות הוצאה לפועל ועוד.
  • גילוי האזנות סתר – במידה ואתם חושדים כי מישהו מאזין לכם בבית, במשרד או אפילו ברכב, כדי לפנות אל משרד חקירות מקצועי על מנת שיאתר האזנות סתר במידה והן קיימות. כך שתוכלו לזכות בשנית בפרטיות שלכם ובמידה ואתם מעוניינים, לנקוט בצעדים המשפטיים הנחוצים אל מול האדם אשר הציב האזנות סתר בשטח שלכם.
  • חקירות אישיות – אלו נועדו לחשוף את האמת בקרב האנשים הקרובים אלינו יותר מכל. במידה ואתם חושדים בבגידה מהחצי השני שלכם, מעוניינים לבנות תיק גירושין או פשוט להיפטר מהשקרים, חשות שתדעו כי אתם לא לבד במערכה זו וחוקרים פרטיים מנוסים יוכלו לסייע לכם במשימה זו ולחשוף את האמת.

  נעזרים בטכנולוגיה מתקדמת

  חבריו הטובים ביותר של החוקר הפרטי יהיו החושים החדים שלו והכלים הטכנולוגיים המתקדמים אשר עומדים לרשותו. כך יוכל משרד אורי סבר – תכלית חקירות לבצע את עבודתו בצורה המדויקת והיעילה ביותר. את הנתונים הנאספים במהלך החקירות ניתן יהיה להעביר לגורמים המשפטיים הרלוונטיים בעת הצורך, כך שנוכחותה של טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת דיוק רב באיסוף מידע היא כבר בגדר הכרח.

  logo-form

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   אולי יעניין אתכם

   ענקית קידום האתרים ענקית קידום האתרים