בדיקת האזנה

מי מאתנו לא היה רוצה להתקין מכשיר ציטוט והאזנה? מדובר בעיקר על מצבים בהם אתם חוששים שנעשים מעשים לא כשרים אשר עלולים לפגוע בכם. מצד שני ישנם מקרים הפוכים בהם מנסה אדם פרטי לדלות מידע אודותיכם על ידי שימוש במתקן האזנה מוכמן. בדיקת האזנה ניתנת לביצוע על ידי שימוש במכשירים מיוחדים שמגלים את הימצאותו של המתקן. כך ניתן לדעת אם מישהו מאזין לכם ולנקוט בצעדים זהירים יותר. משרד אורי סבר – תכלית חקירות פועל כבר זמן רב בשוק החקירות הפרטיים ומצויד בידע ובטכנולוגיה הדרושים.

בדיקת האזנה – הגבול בין החוקי לבלתי חוקי

כיום ישנן דרכים שונות להאזין לשיחות של אדם מסוים או לעקוב אחריו. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכל אחד לאסוף מידע בצורה נוחה וזמינה. מאידך לא תמיד מדובר בפעולה חוקית, ולעיתים האזנה נסתרת היא בגדר עבירה פלילית שדינה מאסר. חוק החוקרים הפרטיים מאפשר לחוקר פרטי לבצע בדיקת האזנה בהתאם לכל הכללים ולהעביר את המידע לגורמים הרלוונטיים בלבד.

כאמור ניתן כיום לבלוש ולהאזין לאדם אפילו דרך המכשיר הנייד שלו. הדבר כרוך בהתקנת תוכנה זדונית שנשלחת אליו מרחוק. לא מומלץ לבצע פעולות כאלו באופן עצמאי ובוודאי שלא כדאי לפנות לאנשים שאינם מוסמכים לכך. אם אתם חושדים בכך שאדם מסוים מערער את ביטחונכם בדרך כלשהי ואתם מעוניינים לעקוב אחריו, חשוב לפנות לחוקר פרטי מקצועי ומיומן ולהתייעץ אתו.

מאזינים לך

שיטות ההאזנה המתקדמות עלולות להביא לדליפה של מידע, סודות וחשיפת פרטים רגישים אישיים. אם יש לכם חשד כלשהו שמישהו מנסה לבצע האזנה אסורה במשרד או בבית שלכם, פנו לחוקר פרטי מיומן. ישנן טכנולוגיות לחשיפה של מתקנים כאלו. חוקר טוב ידע גם להתחקות אחר האנשים שהטמינו את המתקנים.

חוקר פרטי יכול לעזור לכם גם במצב של השתלטות מרחוק. באמצעות פעולה זו אפשר להגיע למחשב הנייד שלכם ולעקוב אחר כל תנועה שלכם, אתרים שאתם גולשים בהם, חיפושים וגם כל הקלדה שלכם על המקלדת. השתלטות כזו על מתקן שיש בו גם מצלמה עשויה להפוך לאסון כאשר מנצלים אותה גם לתצלומים ומעקבים אצלכם בבית או במשרד. כדאי לנקוט בכל אמצעי הזהירות המקובלים כולל זהירות חיבורים לרשת אלחוטית המקומית.

בדיקת האזנה

למעלה

אורי סבר חוקר פרטי

מידע איכותי שווה שקט ובטחון לעסקים.

אנחנו נאסוף את המידע הרלוונטי ביותר כדי לעזור לך להחליט החלטות מבוססות מידע שימנעו טעויות שעשויות לגרום לנזקים כבדים.

ּ