אורי סבר- תכלית חקירות

לקביעת פגישת ייעוץ - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  בדיקת האזנה

  מי מאתנו לא היה רוצה להתקין מכשיר ציטוט והאזנה? מדובר בעיקר על מצבים בהם אתם חוששים שנעשים מעשים לא כשרים אשר עלולים לפגוע בכם. מצד שני ישנם מקרים הפוכים בהם מנסה אדם פרטי לדלות מידע אודותיכם על ידי שימוש במתקן האזנה מוכמן. בדיקת האזנה ניתנת לביצוע על ידי שימוש במכשירים מיוחדים שמגלים את הימצאותו של המתקן. כך ניתן לדעת אם מישהו מאזין לכם ולנקוט בצעדים זהירים יותר. משרד אורי סבר – תכלית חקירות פועל כבר זמן רב בשוק החקירות הפרטיים ומצויד בידע ובטכנולוגיה הדרושים.

  הגבול בין החוקי לבלתי חוקי בבדיקת האזנה

  כיום ישנן דרכים שונות להאזין לשיחות של אדם מסוים או לעקוב אחריו. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכל אחד לאסוף מידע בצורה נוחה וזמינה. מאידך לא תמיד מדובר בפעולה חוקית, ולעיתים האזנה נסתרת היא בגדר עבירה פלילית שדינה מאסר. חוק החוקרים הפרטיים מאפשר לחוקר פרטי לבצע בדיקת האזנה בהתאם לכל הכללים ולהעביר את המידע לגורמים הרלוונטיים בלבד.

  כאמור ניתן כיום לבלוש ולהאזין לאדם אפילו דרך המכשיר הנייד שלו. הדבר כרוך בהתקנת תוכנה זדונית שנשלחת אליו מרחוק. לא מומלץ לבצע פעולות כאלו באופן עצמאי ובוודאי שלא כדאי לפנות לאנשים שאינם מוסמכים לכך. אם אתם חושדים בכך שאדם מסוים מערער את ביטחונכם בדרך כלשהי ואתם מעוניינים לעקוב אחריו, חשוב לפנות לחוקר פרטי מקצועי ומיומן ולהתייעץ אתו.

  בדיקת האזנה – מאזינים לך

  שיטות ההאזנה המתקדמות עלולות להביא לדליפה של מידע, סודות וחשיפת פרטים רגישים אישיים. אם יש לכם חשד כלשהו שמישהו מנסה לבצע האזנה אסורה במשרד או בבית שלכם, פנו לחוקר פרטי מיומן. ישנן טכנולוגיות לחשיפה של מתקנים כאלו. חוקר טוב ידע גם להתחקות אחר האנשים שהטמינו את המתקנים.

  חוקר פרטי יכול לעזור לכם גם במצב של השתלטות מרחוק. באמצעות פעולה זו אפשר להגיע למחשב הנייד שלכם ולעקוב אחר כל תנועה שלכם, אתרים שאתם גולשים בהם, חיפושים וגם כל הקלדה שלכם על המקלדת. השתלטות כזו על מתקן שיש בו גם מצלמה עשויה להפוך לאסון כאשר מנצלים אותה גם לתצלומים ומעקבים אצלכם בבית או במשרד. כדאי לנקוט בכל אמצעי הזהירות המקובלים כולל זהירות חיבורים לרשת אלחוטית המקומית.

  איך מבצעים בדיקת האזנה?

  חוששים שמישהו מאזין לכם? הזמינו עוד היום בדיקת האזנה, כי בפועל מדובר בנושא מורכב ביותר. כלומר, זה לא נראה כמו בסרטים, שם תרימו את הטלפון שבו אתם מדברים ותראו מכשיר ציטוט קטן. היום הטכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת ולכן ברור מדוע רצוי שתפנו עוד היום אל משרד אורי סבר – תכלית חקירות להזמנת שירות בנושא הזה.

  מעבר לכל אותם מכשירי ציטוט והאזנה שניתן להתקין במשרד שלכם, או בכל מקום אחר, פיזית, יש כמובן לא מעט תוכנות האזנה טכנולוגיות שניתן לעשות בהן שימוש. לכן, כאשר מנסים להבין איך המומחים מבצעים בדיקה לבירור האזנה, אנחנו רואים שהם:

  • בודקים את התנאים הפיזיים.
  • בודקים ברמה הטכנולוגית.
  • בודקים את החומרה ואת התוכנה של כל המכשירים שלכם.

  שיטות האזנה שונות עלולות להוביל לפגיעות חמורות גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית. לדוגמא: אם יאזינו לכל הישיבות העסקיות שלכם הרבה מאוד מידע רגיש עלול לזרום החוצה מתוך הארגון. בנוסף, זו גם חדירה נוראית לפרטיות ולכן ברור מדוע אתם לא צריכים להסכים לכך. החדשות הטובות הן שיש מה לעשות בנידון, שכן ישנם מומחים רבים שיוכלו לעזור לכם להבין האם מישהו באמת מאזין לכם בסתר – או שמא אתם רק חושדים שזהו המצב.

  הזמינו חוקר מוביל לביצוע בדיקת האזנה מקצועית

  משרד אורי סבר – תכלית חקירות, שהוקם בשנת 1990 על ידי החוקר אורי סבר, הינו משרד מקצועי ואיכותי לחקירות אליו מומלץ לפנות בכל פעם שיש לכם צורך בשירות כזה. אין זה משנה אם מדובר על בדיקה של האזנה, על הזמנת חקירה פרטית בארץ או על הזמנת חקירה כלשהי בחו"ל. מה שבטוח הוא שאחרי כל כך הרבה שנים של עבודה בתחום, עם אורי סבר אתם בידיים טובות. הייחודית של המשרד באה לידי ביטוי בכך שיש לו יכולת גבוהה לאלתור, גם כאשר מדברים על חקירות פליליות שיש בהן צורך לאסוף ראיות לבית המשפט.

  logo-form

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   מאמרים נוספים בנושא

   ענקית קידום האתרים ענקית קידום האתרים