אורי סבר- תכלית חקירות

לקביעת פגישת ייעוץ - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  חקירה כלכלית תשיב לכם את הסכומים האבודים

  חקירה כלכלית מתייחסת לתחום חקירות אשר עוסקות באיתור של רכוש, נכסים, חשבונות בנק והכנסות של אדם פרטי או חברה. צוות החקירות המקצועי של משרד אורי סבר – תכלית חקירות ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בחשיפה של האמת והצגתה בפניכם מלווה בהוכחות הדרושות אשר יהיו קבילות בבית המשפט במידה ותבחרו לפנות אליו. משרדנו מוביל את תחום החקירות מאז שנת 1990 ועד היום העניק את שירותיו לאינספור לקוחות.

  איתורו של אדם אשר חייב לכם כספים הינה משימה מורכבת ללא ספק. אנשים רבים מוצאים את עצמם מנסים לאתר את החייב ולגרום לו לשלם את חובו להם, אך באותו הניסיון מגלים כי הקשיים הם רבים, וגם במידה ומצליחים למצוא את החייב, אין הם מצליחים לגבות ממנו את אשר מגיע להם. לשם מציאת האנשים אשר חייבם לכם כספים ואיתור הנכסים וההכנסות שלכם, ניתן יהיה לפנות אל משרד חקירות מנוסה ומקצועי אשר יחשוף בפניכם את מיקומו של החייב ואת הנכסים, הרכוש וחשבונות הבנק שלו, מהם ניתן יהיה לגבות את הסכום שמגיע לכם.

  חקירה כלכלית זו תתבצע תוך כדי ניצול כל הערוצים והכלים הטכנולוגיים המובילים שעומדים לרשותו של החוקר הפרטי. פעולות אלו לא תמיד יהיו פשוטות ולעיתים אף ידרשו מעקבים וחקירה מעמיקה של כלל הנכסים של האדם החייב. את כלל המידע אשר החוקר יאסוף, הוא יציג בפניכם כך שתוכלו להחליט מה יהיה הצעד הבא אותו תרצו לקחת, בין אם וויתור על החוב, התעמתות עם החייב או אפילו פנייה לבית המשפט בעודכם מגובים בהוכחות הנחוצות על מנת לחייב את החזר הסכום או הנכסים במלואם.

  בוחרים את החוקרים הנכונים

  בכדי לוודא כי החקירה תתבצע על ידי חוקרים מנוסים ומקצועיים, וודאו כי אתם בוחרים במשרד וותיק ומנוסה כמו משרד אורי סבר – תכלית חקירות. משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל ויקדיש את מלוא תשומת הלב הנדרשת על מנת לחשוף את האמת ולספק לכם את ההוכחות להן אתם זקוקים.

  logo-form

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   אולי יעניין אתכם

   ענקית קידום האתרים ענקית קידום האתרים