חקירות אישות

חקירות פרטיות אמורות להיות דיסקרטיות באופן כזה שהאדם שנחקר לא יהיה מודע לכך שעוקבים אחריו. חקירות אישות הן מעט יותר סבוכות מן הרגיל. הן בעיתיות ורגישות יותר, אך הן גם שכיחות יותר בשוק החקירות הפרטיות. הסיבות לחקירה כזו עשויות להיות חשד לבגידה במערכת היחסים, והמטרה של החקירה הינה לאשש את החשדות של בן/בת הזוג או להפריך אותן במידה וזו אזעקת שווא. משרד אורי סבר – תכלית חקירות הינו חוקר פרטי מוסמך ומורשה שפועל כבר זמן רב בשוק החקירות הפרטיות.

מה כוללות חקירות אישות?

חקירת אישות עלולה להתגלות כסבוכה ומורכבת. היא כוללת מעקבים אחר בן/בת הזוג, תצפיות, התחזות ועוד פעולות שונות. הרגישות הרבה של הנושא מחייבת דיסקרטיות רבה וחשוב לפנות רק למשרד חקירות אמין, מוסמך ומורשה. החקירה מתייחסת באופן ישיר למערכת היחסים שמתקיימת בין שני בני זוג. אלו יכולים להיות חברים, שותפים לחיים או אפילו שותפים עסקיים.

יש להבין שאם וכאשר יאומתו חשדות לבגידה או מעילה מערכת היחסים לא תחזור למצבה הקודם, אם כי חיים באווירה של הטלת ספק עשויים להיות קשים בהרבה. ישנם סימנים שונים אשר עשויים להוביל את בן/בת הזוג לפתוח בחקירה:

  • היעדרות בלתי מוסברת או ממושכת מהבית.
  • התנהגות לא רגילה.
  • שיחות טלפון ממושכות.
  • ירידה בחשק המיני.

כאשר עושים אחד ועוד אחד ניתן להגיע למסקנה שבן/בת הזוג מסתירים משהו. יש לפנות לחוקר אחראי ואמין שניתן לסמוך עליו, שכן בני הזוג מפקידים בידיו את כל הפרטים והחיים האישיים שלהם. בכל מקרה בסופו של דבר החוקר הוא זה שיביא את ההוכחות לבגידה או נאמנות של בן/בת הזוג.

אל מי כדאי לפנות?

את החקירה רצוי להפקיד בידיו של אדם שמבין ומכיר את התחום. לא כל חוקר פרטי הוא בעל ניסיון בתחום חקירות אישות ולכן מומלץ להשקיע אנרגיה במציאת האדם המתאים למשימה. משרד חקירות בראשותו של אורי סבר שממוקם בתל אביב יבצע את כל הפעולות הנדרשות על מנת להביא הוכחות חותכות לקיומה של בגידה או ניאוף במערכת היחסים הזוגית. ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

חקירות אישות

למעלה

אורי סבר חוקר פרטי

מידע איכותי שווה שקט ובטחון לעסקים.

אנחנו נאסוף את המידע הרלוונטי ביותר כדי לעזור לך להחליט החלטות מבוססות מידע שימנעו טעויות שעשויות לגרום לנזקים כבדים.

ּ