חקירות כלכליות

כספים מהווים את התמריץ שלנו ללכת לעבודה, ללמוד, להתפתח ולהצליח. הם נחוצים לצורך רכישת שירותים שונים, החל משופינג וכלה בטיול מפנק לחו"ל. יחד עם זאת, הם עשויים לעתים קרובות להוות כמכשול ולהסב נזק. חקירות כלכליות נועדו לסייע במצב שכזה לצורך מזעור נזקים, מניעת וצמצום סכנות ומתן פתרונות במצבים מורכבים. משרד אורי סבר – תכלית חקירות הוא משרד חקירות פרטי המתמחה בחקירות כלכליות ויקדיש את מלוא זמנו ומאמציו בכדי להגיע לשורש האמת.

כל מה שעליכם לדעת על חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן חקירות הכוללות מחקר פיננסי והן מתבצעות הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. הנה מספר דוגמאות נפוצות –

  • איתור נכסים – במקרה שבו בני הזוג חוששים כי בן זוגם מסתיר מפניהם נכסים או יכולת כלכלית, משרד החקירות יבצע מעקב וחקירה מתמשכת בכדי להגיע לאמת. חקירה זו מתבצעת גם לצורך הוכחת היכולת לשלם מזונות, במקרה שבו הצד מסרב לעשות זאת בתואנה שאינו מסוגל לעשות זאת.
  • איתור כספי חייבים – במקרה שבו ישנו אדם החייב חוב כלכלי לאדם אחר, הן אם מדובר בחבר או הן אם מדובר בפרט עסקי, בדיקת האיתור תבצע חקירות שטח בכדי לגלות על כלל מקורות ההכנסה של החייב – נדל"ן, פנסיות, קרנות השתלמות, פוליסות ביטוח ועוד.
  • בדיקת שותף פוטנציאלי – החלטתם להגשים את החזון העסקי שלכם הלכה למעשה ולצורך כך החלטתם לשלב ידיים יחד עם שותף עסקי? רגע לפני שאתם מאחדים כוחות וחותמים יחדיו על החוזה, בדיקה זו תאפשר לכם לקבל רקע כלכלי על השותף כדי שתדעו לאן אתם נכנסים או תדעו מאין הצלחתם לברוח. בנוסף, בדיקה זו עשויה לגלות לכם גם על שותפכם הפוטנציאלי לחיים, רגע לפני שתיכנסו יחדיו לחופה ותאחדו חשבונות בנק.

דגשים נוספים

כדי שהממצאים ייחשבו כמהימנים וקבילים בבית המשפט כראיות, עליכם להיעזר בשירותיהם של חוקרים מקצועיים ומנוסים בלבד. אלו ישמרו על תקינותם של הממצאים ויימנעו מביצוע טעויות שעשויות להכשיל את המשימה. כך למשל, על החקירה להתבצע אך ורק בדרכים חוקיות. ולכן, על העבודה להיעשות באופן המקצועי והמושכל ביותר. אל תתפשרו על פחות מהמצוין במקרה זה.

 

חקירות כלכליות

 

למעלה

אורי סבר חוקר פרטי

מידע איכותי שווה שקט ובטחון לעסקים.

אנחנו נאסוף את המידע הרלוונטי ביותר כדי לעזור לך להחליט החלטות מבוססות מידע שימנעו טעויות שעשויות לגרום לנזקים כבדים.

ּ