אורי סבר- תכלית חקירות

לקביעת פגישת ייעוץ - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מה חשוב לדעת על שירותם של משרדי חקירות?

  בשעה שאתם מחפשים אחר שירותם של משרדי חקירות, אין סיבה ללכת רחוק. משרד אורי סבר – תכלית חקירות, הינו משרד חקירות ותיק אשר התחיל את פעילותו בשנת 1990 ועד היום העניק את שירותיו לאינספור לקוחות אשר ביקשו לחשוף את האמת ברגעים קשים וסבוכים בחייהם. הוותק המקצועי של המשרד בחקירות פרטיות, כלכליות ועסקיות העניק לצוות החוקרים שלנו את הידע המקצועי והניסיון המעשי בשטח אשר יבא ללא ספק לחשיפת האמת גם ברגעים בהם לא נראה כי היא קיימת.

  משרדי חקירות מתאפיינים ברמת מקצועיות גבוהה, זאת מפני שעבודתם דורשת יצירתיות, מחויבות ללקוח, חשאיות והבנה בטכנולוגיה מתקדמת. אין ספק כי עבודתו של צוות חקירות מקצועי ומנוסה תוביל לגילוי האמת וכך לאישוש או הפרכת חששותיכם. על מנת לוודא כי אתם אכן עושים את הבחירה הנכונה בשירותם של משרדי חקירות יהיה עליכם לוודא כי אתם מתייחסים לנקודות הבאות:

  • וותק ומקצועיות – ניסיון רב בתחום יהיה זה שיחשוף את החוקרים למצבי החיים שונים, כך יוכלו ללמוד מן הניסיון ולווסת את ההתנהלות שלכם במהלך החקירה בצורה הנכונה לשם איסוף המידע הדרוש.
  • הכשרה – הכשרתם של החוקרים הפרטיים הינה חיונית ותעניק לכם את הכלים הדרושים על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם בצורה היעילה ביותר.
  • רישיון – חשוב לזכור כי עבודתו של החוקר הפרטי חייבת להתבצע במסגרת רישיון אשר הוא מקבל מטעם משרד המשפטים. ביצוע חקירות ללא רישיון זה, תהיה עבירה על החוק. כל מידע אשר נאסף שלא כחוק יהווה עבירה ולא יהיה קביל בבית המשפט.

  תחומי עיסוק מגוונים

  תחומי העיסוק של משרד אורי סבר – תכלית חקירות כוללים תחומים רבים ומגוונים, זאת לרבות חקירות כלכליות, מעקבים, חקירות אישיות, בדיקות האזנה ואף חקירות מסחריות. שירותי המשרד מוצעים לציבור הרחב, זאת הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בהקדם ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בחשיפת האמת ברגע בו אתם זקוקים לה יותר מכל.

  logo-form

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   אולי יעניין אתכם

   ענקית קידום האתרים ענקית קידום האתרים