אורי סבר- תכלית חקירות

לקביעת פגישת ייעוץ - השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מעקבים

  בסרטי הבילוש, המעקבים תמיד נראים נוצצים ופוטוגניים יותר. למעשה, במציאות מעקבים הרבה יותר מורכבים ומאתגרים מאלו הטלוויזיוניים. לעתים קרובות, החוקר מבצע עבודה סיזיפית, קשה, אינטנסיבית הנערכת בשעות בלתי שגרתיות. ולכן, כדי שעבודה זו תתבצע כראוי, עליה להיעשות אך ורק בידי מקצוענים ומנוסים. משרדו של אורי סבר – תכלית חקירות הינו משרד חקירות פרטי, המתמחה במתן שירותי חקירות, ביצוע עבודות מעקב ואיתור מורכבות משנת 1990.

  מעקבים – עבודה בצללים

  ראשית, חשוב שנבין את הגדרת המושג מעקבים. למעשה, מדובר בפעילות ההתחקות והמעקב אחר פעילותו או מעשיו של האדם האחר. ולכן, בראש ובראשונה המעקב נחשב לפעילות חשאית, סודית וסמויה. סביר להניח שכעת עולים לראשכם תרחישי מעקב של סוכני FBI והמוסד, שכן מלוא עבודתם הינה חשאית. נחדד על כך שהפעילות המעקב נחלקת לפעילות חוקית ולא חוקית (ובמקרה זה אנו מדברים על מעקבים פליליים מטעם גורמים עבריינים). פעילות המעקב החוקית מתבצעת גם במגזר האזרחי על ידי חוקרים פרטיים לצורך החקירות הבאות –

  חקירות נוער – במקרה שבו ההורים חושדים כי ילדם מצוי בסכנה או מעורב בפעילות מסוכנת. למשל, במקרה שבו המתבגר ברח מהבית וישנו חשש לשלומו או כאשר קיים החשד שבן הנוער מתעסק בפעילות בלתי חוקית כמו צריכת סמים.

  • חקירות ריגול תעשייתי – כאשר קיים חשד מפני זליגת מידע למתחרים.
  • חקירות אישות – כאשר קיים חשד לבגידה. הממצאים הללו ישמשו את מזמין החקירה במקרה שבו יחליט להתגרש מבן הזוג.
  • חקירות פליליות – כאשר ישנו צורך לאסוף ממצאים וראיות לצורך חקירה פלילית.

  עוקבים אחר האמת

  עבודת המעקב מתבצעת בדרך כלל תוך שילוב מספר דרכי ביצוע – מעקב המתבצע באופן רגלי, ממונע וטכנולוגי. במעקב הטכנולוגי נעשה שימוש בציוד מעקב טכני משוכלל. חשוב להבין שמעקב מקצועי דורש עבודה יעילה, קפדנית ומעמיקה בה העוקב מבצע עבודות הכנה רציניות לצורך המשימה. דרך ההתנהלות במעקב חשובה במיוחד, שכן על המעקב להיות חוקי בכדי להימנע לעבור על החוק ו"לזהם" את הממצאים. ממצאים לא חוקיים לא יתקבלו כראיות קבילות בבית המשפט. מבחינת החוק, רק חוקר פרטי בעל רישיון לעיסוק בחקירות, רשאי לבצע מעקבים.

  logo-form

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   מידע נוסף בנושא

   ביצוע מעקבים – מה צריך לעשות כדי שהתוצאה תהיה טובה?

   לא אחת קורה שבמסגרת חקירה מסוימת צריך לבצע גם מעקבים, אך האמת היא, שלא כל חוקר פרטי יידע להתמודד עם משימה כזאת. לכן, בין אם אתם עומדים להזמין היום שירות של חקירה פרטית בתחום האישי ובין אם אתם מזמינים חקירה פרטית הקשורה לתחום הכלכלי, רצוי שתפנו אל הטובים ביותר. משרד אורי סבר – תכלית חקירות הינו משרד מוביל ומקצועי לביצוע חקירות לפרטיים, חקירות עסקיות וחקירות לעורכי דין, אז למה שלא תתקשרו עוד היום וקבלו סיוע מהטובים ביותר בתחום?

   אחת מהטעויות הכי גדולות שחוקרים פרטיים עלולים לבצע במסגרת ניהול חקירה, היא שיגלו אותם בזמן מעקבים. אין זה משנה אם החוקר הפרטי עוקב אחרי אישה שבוגדת בבעלה או אחרי עובד שגונב מקופת העסק. מה שבטוח הוא שאם האדם שאחריו הוא עוקב יגלה זאת, זה יהרוס את כל החקירה. לכן נשאלת השאלה איך אפשר להגדיל את הסיכוי שהמעקב יצליח. לכך ישנם כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על עניין זה:

   הניסיון של החוקר הפרטי בביצוע מעקבים דומים:

   • התזמון של המעקב.
   • המורכבות של המעקב.
   • הציוד שבו יעשה שימוש החוקר.

   לכן, אם ברור לכם שכחלק מהחקירה שלכם יהיה צורך גם לעקוב אחרי הגורם שאותו אתם חוקרים, יש לבדוק שאתם פונים אל חוקרים שיש להם ניסיון רב בעניין הזה. לא כל החוקרים נמצאים מספיק בשטח וחלק מהם מבצעים מזה שנים את כל החקירות רק מהמשרד, כך שכדאי להיות עם היד על הדופק בעניין הזה.

   ביצוע מעקבים: כך תזמינו חקירה שתסתיים כמה שיותר מהר

   רוצים להזמין חקירה שכוללת מעקב ולדעת שהיא תסתיים כמה שיותר מהר? חשוב לכם לקבל את תוצאות החקירה במהירות כדי שתוכלו לקבל החלטות עבור העסק או בחייכם הפרטיים? משרד אורי סבר – תכלית חקירות זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות. המשרד זמין עבורכם תמיד, ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תתקשרו עוד היום לקביעת פגישה – לא תצטערו על כך. המשרד אומנם הוקם בשנת 1990, אך הוא מודרני ומתקדם ביותר – וכולל לא רק את ניסיונם של החוקרים העובדים בו, אלא גם ציוד טכנולוגי מהשורה הראשונה.

   מעקבים ותצפיות

   ניהול של מעקבים ותצפיות במקרים שבהם רוצים לבדוק האם ישנה בגידה או פשוט רוצים לנהל מעקב אחר מתחרים עסקיים או חייבים, אפשר לפנות אל משרד חקירות מקצועי שיוכל לעשות את העבודה הזו. כך בעצם לא יהיה צריך להתמודד עם מצב של חוסר ודאות וזה בוודאי יוכל להקל עליכם באופן משמעותי ולאפשר לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים לעשות בהתחשב במידע שתקבלו. כאשר אתם בוחרים לפנות אל משרד חקירות מקצועי, זה משהו שיוכל לסייע לכם ולהוביל לכך שהמעקב והתצפית יוכלו להתבצע תוך כדי שימוש באמצעים מתקדמים. כך בעצם תוכלו להיות בראש שקט ולקבל את כל המידע שאתם רק צריכים לבסוף. משרד אורי סבר – חקירות תכלית מומחה בנושא זה.

   ניהול מעקבים ותצפיות – האם כדאי לפנות אל משרד חקירות?

   כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, אתם רק צריכים לפנות אל משרד חקירות מקצועי על מנת שהוא יוכל לערוך את המעקב בצורה מדויקת וקפדנית עבורכם. אנו יכולים לומר לכם שזה פשוט הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות על מנת להקל על עצמכם ולדעת שאתם הולכים בדרך הנכונה עם ההתנהלות שלכם בסופו של דבר.

   • שירות שפשוט שווה כל שקל
   • חוסך לכם זמן יקר
   • מעניק לכם מידע חיוני

   אם אתם רק הולכים לעשות את הצעד הזה ולפנות אל משרד חקירות רציני שאתם יכולים לסמוך עליו, זה יוכל לחסוך לכם את כל סימני השאלה ולאפשר לכם לדעת בוודאות שאתם אכן הולכים בדרך הבטוחה עבורכם על מנת להיות מרוצים מכל רגע בכל הנוגע למה שתבחרו לעשות בנושא מעקבים ותצפיות.

   מנהלים את המעקב והתצפית ביעילות

   אתם לא צריכים להיות מוטרדים כלל וכלל כאשר אתם נותנים למקצוענים לעשות את המעקב והתצפית עבורכם. בדיוק בשל זאת אנו ממליצים לכם על משרד החקירות אורי סבר – תכלית חקירות, שכן הוא נחשב למוביל בתחומו. לאורך השנים המשרד העניק שירותי חקירות, מעקבים ותצפיות בתחומים רבים ומגוונים. כך שאם אתם מוטרדים מנושא מסוים ורוצים לפעול בהקדם על מנת לקבל מידע חיוני שיוכל לעזור לכם, אז יהיה כדאי לכם לפנות כבר בזמן הקרוב אליהם וליצור קשר בטלפון.

   אולי יעניין אתכם

   ענקית קידום האתרים ענקית קידום האתרים